שחזור תמונות

כמעט בטוח שלפחות פעם אחת בחיים נתקלתם במצב המתסכל שבו נמחקו לכם בטעות תמונות מהמחשב. זה אפילו יותר מתסכל כאשר התמונות שנמחקו הן של בני משפחה ואירועים מרגשים מחופשות.

למרבה המזל, מחיקת תמונות לא יכולה, ובטח שלא צריכה, להיות סוף העולם. ברוב המקרים, התמונות האלו עדיין מתחבאות במקומות נסתרים על הכונן הקשיח שלכם, וניתנות לשחזור בקלות. אם לא מצאתם את התמונות בסל המחזור, או בקבצים שונים, שירותי שחזור תמונות הם הפתרון הטוב ביותר שלכם, על מנת לשחזר את התמונות שנמחקו מהמחשב.

סריקת הסוגים הספציפיים של תמונות שנמחקו

במעבדת מחשבים, ניתן למצוא את התמונות שנמחקו בכונן הקשיח, ולאתר את התמונות באמצעות חיפוש הקבצים הספציפיים, כגון JPEG, JPG, PCX, PSD, GIF, או PNG. אם אינכם מודעים לסוגי התמונות שאבדו, אנשי הצוות במעבדה יוכלו לבצע סריקה במחשב, שנמשכת מספר דקות, על מנת לאתר את הקבצים האבודים.

לאחר תהליך הסריקה, כל התמונות האבודות יופיעו בקטגוריות השונות, וניתן יהיה להציגם בתצוגה מקדימה ולבדוק אילו תמונות ברצונכם לשחזר. עם ההחלטה, לחיצה על לחצן "שחזור" תשמור אותם במיקום של תיקיה מיוחדת במחשב.

יצירת מערכת גיבוי לתמונות

שחזור תמונות מאפשר גם יצירת מערכת גיבויים לשמירת התמונות, בתהליך פשוט למדי. בווינדוס 7 קיימת אפשרות לשלב את המערכת החדשה עם כלי הגיבוי הרגילים. ב-ווינדוס 8.1 ובווינדוס 10, פותחים את חלון גיבוי היסטוריית הקבצים בלוח הבקרה, לוחצים על קישור "גיבוי תמונות מערכת", שפותח את הכלי "גיבוי ושחזור". לסיום לוחצים על הקישור "צור תמונות מערכת" על מנת לגבות את הקבצים.

יש סיכוי טוב שקבצי התמונות שלכם יהיו גדולים מכדי שניתן יהיה לגבות אותם במערכת, לכן במעבדת מחשבים ניתן להתקין כונן גדול שיכיל את כל הקבצים. השיטה האידיאלית היא להשתמש בכונן קשיח חיצוני מחובר באמצעות USB.

אובדן מידע יכול להיות קריטי

אנשי השירות במעבדת מחשבים מבינים את משמעות אובדן המידע והשלכותיה. איבוד תמונות לצלמים מקצועיים או חובבניים יכולה להיות משמעותית ביותר ולעתים אף לפגוע בפרנסה.

תמונות שנמחקו כתוצאה מפגיעה בכרטיס הזיכרון או מכל סיבה אחרת יכולה להוביל לנזקים משמעותיים אחרים, ושירותי שחזור תמונות המוצעים על ידי מעבדת מחשבים מאפשרים לשחזר את התמונות שנמחקו ממצלמה דיגיטלית, כרטיס זיכרון, גלקסי או אייפון.

השירותים ניתנים גם במצבים הבאים:

  • המחשב אינו מזהה את כרטיס הזיכרון של המצלמה
  • המצלמה אינה מזהה את כרטיס הזיכרון שלה.
  • המחשב קורס כשאתם מחברים אליו את כרטיס הזיכרון של המצלמה.
  • המחשב או המצלמה מוציאים הודעת 'שגיאה' כשמכניסים או מוציאים לתוכם את כרטיס הזיכרון.
  • הכנסתם את כרטיס הזיכרון, אך תיקיית DCIM אינה מופיעה על המחשב.


ידע מקצועי ושיטות מתקדמות הם שעושים את ההבדל

מה שמבדיל שירותי מעבדה מקצועית אחת מאחרת הוא הידע הטכני והמקצועי של החברה והציוד האלקטרוני עם הדגמים החדשים והמתקדמים ביותר שיצאו בתחום, המשמשים את אנשי הצוות לביצוע משימות השחזור.

שירותי המעבדה כוללים שירותי שחזור דיסק און קי או דיסק קשיח, והצוות במעבדה מוכן וערוך לקבלת כל התקן אלקטרוני מכל סוג שהוא.

לאחר שהסתיימו כל הצעדים הדרושים לשחזור תמונות, כל התמונות שנמחקו או אבדו ישוחזרו ויישמרו במיקום בתיקיה נבחרת. בנוסף, כחלק משירותי מעבדת מחשבים תוכלו לקבל גרסה של תוכנה שמסייעת לכם גם לשחזר קבצי אודיו שנמחקו או אבדו מהמחשב.

שחזור קבצים מכל הסוגים, כולל קבצי אודיו

אנשי מקצוע אלו מבינים שהתקני האחסון השונים מכילים במקרים רבים מידע חשוב מבחינה מקצועית, כגון איבוד מאגרי נתונים עסקיים, או מבחינה אישית, במיוחד כשהקבצים שאבדו הם תמונות שנושאות ערך רגשי גבוה. לכן השירות מתבצע ברמה גבוהה, במסירות, תוך כבוד למידע האבוד, ובגישה המקצועית ביותר.

כך שבין אם אתם זקוקים לשירותי שחזור תמונות, קבצי וורד או אקסל, קיימת חשיבות רבה למעבדת המחשבים בה אתם בוחרים על מנת להשיב לתיקונו מצב שנראה אבוד.

בשורה התחתונה: שירותים מתקדמים לשחזור תמונות

שירותי מעבדת מחשבים ניתנים על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, המעודכנים בכל ההתפתחויות האחרונות בתחום, ויש להם את הפתרונות המתקדמים ביותר לשחזור תמונות וקבצים מהמחשב.

גם אם נגרם לכם נזק משמעותי במחשב, ונראה שהמצב אבוד, השירות המקצועי יכול לספק, לפחות ברוב המקרים, הצלחה משמעותית בשחזור המידע והקבצים, כולל שחזור מידע מכונן קשיח שנשרף. כך שאם אתם מאמינים שהמידע, הקבצים והתמונות שלכם אבדו לנצח, אתם מוזמנים לשקול את האפשרויות שלכם מחדש.

יצירת קשר מהירה