שחזור לפטופ

רוב האנשים מגלים את הצורך בגיבוי נתונים במחשב לאחר שאיבדו את כל הנתונים שלהם. בין אם אתם מתמודדים עם וירוס במחשב או עם איזה סוג של תקלה בחומרה, אין דבר מתסכל יותר מאשר לאבד את הקבצים החשובים שלכם, התיקיות והתמונות. כך שאם לא למדתם את הלקח עד עכשיו, קריסת המחשב כבר תחדיר בכם את חשיבות גיבוי הקבוצים בתדירות קבועה. אבל בינתיים, כשהחומר על הלפטופ שלכם אבד, מסיבה כזו או אחרת, אתם זקוקים לשירותי שחזור לפטופ.

שחזור נתונים: הפתרון הברור ביותר למציאת קבצים אבודים

במעבדת שירות לתיקון מחשבים מציעה, בין היתר שירותי שחזור קבצים שנמחקו או נפגמו. השירות מקיף ולאנשי המקצוע במעבדה יש את המיומנויות והידע להתמודד עם הבעיה הספציפית שלכם. ברוב המקרים, כוננים קשיחים של מחשבים ניידים, לא יעבדו ללא החומרה המקורית. כך שאם התקלה משפיעה על לוח האם של המחשב, המחשבה הראשונה היא שאיבדתם את הגישה לכל הקבצים שלכם. מה שמצער יותר הוא מצב שבו הכונן הקשיח עצמו נפגע. למרבה המזל, שירותי המעבדה יכולים להעביר את הקבצים אל כונן קשיח חיצוני על מנת שניתן יהיה לשחזר את הקבצים האבודים.

פתרון לא זול, אך משתלם

אם התקלה אכן מתרחשת בכונן הקשיח של המחשב, פתרונות שחזור לפטופ עשויים להיות יקרים, אך אם המידע שאבד חשוב לכם, גם השירות חשוב. שחזור הכונן הקשיח הוא משימה מורכבת, ושירות שיקום מקצועי משתמש במעבדות בשליטה סביבתית, כך שחשוב להקפיד להתייעץ עם מומחי מחשב. אם וירוס משחית את הקבצים, שירות השחזור מסייע לכם למחוק את התוכנה הזדונית ולשחזר את הקבצים החשובים שלכם. אם הכונן הקשיח נשבר, האפשרות היחידה שלכם היא לקבל את השירותים של מעבדת השירות לשחזור לפטופ, וזהו מאמץ יקר, אך משתלם. אם אתם מקפידים לקבל את השירות ממעבדה אמינה, תקבלו תשובה ברורה וכנה לגבי אפשרות שחזור הנתונים. כלומר, לאחר בדיקה ראשונית, אנשי המקצוע יוכלו לקבוע אם ניתן לבצע שחזור לפטופ או שהחומר שהיה על המחשב אבד לעד.

שחזור וגיבוי המידע. כמו קסם

כחלק מהשירות המוצע על ידי מעבדת מחשבים, אנשי הצוות של המעבדה מיומנים בגיבוי חשמלי וגיבוי נתונים שהיו על המחשב הנייד. השירות כולל שחזור מידע שפורמט בטעות או נמחק בטעות על ידיכם או על ידי וירוס זדוני שהוחדר למחשב שלכם, או שאתם החדרתם למחשב בטעות. למעבדת המחשבים יש את התנאים והכלים לטפל במקרים של מחיקת חומר חשוב ויש להם את הידע הדרוש לשחזור הנתונים. שירותי שחזור לפטופ מתבטאים בשחזור דיסק חיצוני, או שחזור דיסק קשיח פנימי, ובנוסף תוכלו לקבל הדרכה של המקצוענים שתאפשר לכם להימנע ממצבים דומים בעתיד, וכמובן כיצד לבצע גיבוי יעיל ומהיר. אף אחד לא שמח לגלות שהמחשב שהיה לו על המחשב אבד, ולכן חשוב להבין כיצד לגבות את הנתונים בשיטה בטוחה וחכמה על דיסק חיצוני וענן.

מה מציע שחזור לפטופ?

שירותי שחזור לפטופ מציעים סוגי טיפולים שונים לשחזור נתונים, כגון:
 • כל סוגי הדיסקים המותקנים במחשבים ניידים.
 • שחזור המידע מהדיסק הקשיח.
 • שחזור התפקוד המהיר של המחשב.
 • שחזור נפח, החל ממגה בייט אחד ועד TB.6.
 • כל מערכות ההפעלה, כולל Linux, Netware Novell, OS2, Windows, Apple Macintosh, Solaris, UnixWare, ועוד.
 • שחזור לפטופ בכל מידה, כולל Microdriver, 1.8-2.5 אינץ'.
 • תיקון טעויותש ל המשתמש, כולל שחזור מידע שנמחק או תמונות, חלוקת דיסק מחדש, שירותי פרמוט, או התקנת תכנה שנפגעה.
 • שחזור דיסקים שנפגעו פיזית, כולל קריסת ראשים, תקלות ראש דיסק, קצר חשמלי או בעיות מנוע.
 • שחזור לפטופ לאחר פגיעת וירוס, כולל שחזור אחרי וירוס כופר או שחזור מלא של כל הקבצים.
 • תיקון מסדי נתונים משובשים, תכנות הנהלת חשבונות, תכנות משפטיות, תכנות אדריכלות, או תכנות CRM.
 • שחזור הנתונים לצורך סיוע בחקירות מחשבים.
 • טיפול במקרים קיצוניים כגון טביעה, שריפה או שבר.

בשורה התחתונה: לא נעים, אבל למדתם שיעור חשוב

אם הנתונים על המחשב הנייד שלכם אבדו, כתוצאה מהתנהלות רשלנית שלכם, פגיעה זדונית מכוונת או כל צורה אחרת של כוח עליון, חשוב שתלמדו שני דברים חשובים: ראשית, למרות שזה אולי נראה כך כרגע, סוף העולם לא הגיע, ושחזור לפטופ הוא אפשרות זמינה שפותרת כמו בקסם את המצב ומחזירה את הנתונים, את כל הנתונים, שאבדו. שנית, עכשיו למדתם על בשרכם את חשיבות ההקפדה על גיבוי הנתונים בתדירות קבועה, ניקוי המחשב וערנות, ערנות ערנות שתמנע כל אפשרות להחדרת וירוסים זדונים. במילים אחרות, אף פעם אל תקליקו על קבצים מצורפים לדואר אלקטרוני שנשלח מאנשים או גופים שאינם מוכרים לכם, גם אם הם מבטיחים לכם לראות בר רפאלי בביקיני זעיר לפני ההיריון, וגם אל תגלשו לאתרים שרוב הסיכויים שהם מכילים וירוסים שיכולים להתפשט על המחשב שלכם ולפגוע בו. וכן. אתם יודעים לאילו אתרים אנחנו מתכוונים.  

יצירת קשר מהירה