עסק קטן? כך היתרונות של REACT יעזרו לכם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp

עסק קטן? כך היתרונות של REACT יעזרו לכם

קורס React

אם נחזור רגע לשנת 2010, נוכל לראות שההתקדמות הטכנולוגית התקדמה מאוד ככלל, ובפרט אפליקציות רבות נוצרות על ידי ספריות JavaScript. חוויית המשתמש טוב יותר עקב מהירות היישום וככל שיותר לקוחות מתחילים להשתמש בטכנולוגיה מסוימת, חברות רבות צריכות לשאוף למדרגיות.

בהתחשב בכך, יש שפע של מסגרות לבחירה, כשהדילמה היא איזו ספריה היא הטובה ביותר לשימוש. בחירת מסגרת היא בחירה מאתגרת ויכולה להיות החלטה עסקית יותר מאשר החלטה טכנולוגית.

REACT, ספריה של JS שהשיגה פופולריות רבה בתחום העסקים המקוונים ומסיבה טובה לחלוטין. REACT עושה באופן מצוין את הממשק למשתמש ונוצר עם חשיבה עתידית ועסקית כאחד על ידי סיפוק של טעינה מהירה יותר של דפי האינטרנט, SEO ידידותי וקודים פשוטים.

אז למה בעצם צריך את REACT

אם עוד לא הבנתם למה משמשת ספריית REACT, דבר ראשון שאתם רוצים לעשות זה ללכת על קורס REACT שיסביר לכם את כל רזי הספרייה.

עלייה ניכרת בביצועים

לספריית REACT יש משהו שלספריות אחרות אין ונחשב לקפיצה משמעותית בפיתוח האינטרנטי. ה-DOM, אם לא שמעתם עלינו בעבר (קיצור של DOCUMENT OBJECT MODEL), הוא הסיבה העיקרית למה REACT מאפשרת יצירת יישומי אינטרנט מהירים וניתנים להרחבה. באמצעות אלגוריתם המותאם לזיכרון של REACT הספרייה מקימה ייצוג של דף האינטרנט בזיכרון הווירטואלי, בו היא מבצעת את העדכונים הדרושים לפני עיבוד דף האינטרנט הסופי אל הדפדפן.

ה-DOM מגביר את המהירות של אותם יישומי אינטרט, משום שהוא מבטל את השימוש במסגרות קוד כבדות כגון Jquery וספריות אחרות. REACT עצמה מספקת מראה חזותי מדהים בעל עיצובים רבים בשילוב יכולות עיבוד מהיר ולכן חברות רבות מנצלות את השימוש בה.

מנפה טעויות במהרה

REACT, שפותחה על ידי פייסבוק, יצרה מנגנון לאיתור באגים לבידוד שגיאות ממשק המשתמש ואיתור באגים למרכיב המדויק שגורם לו. הדפדפן עצמו מוציא נתונים רלוונטיים על השורה השגויה של הקוד, דף האינטרנט ו/או הסעיף כדי לבצע את התיקון הדרוש, מה שהופך את חייהם של הרבה מפתחים להרבה יותר קלים.

משפר את יציבות הקוד בבדיקות

אם אתם עסק קטן המעוניין ליצור ממשק משתמש עמיד בפני תקלות, תמצאו כי REACT היא הבחירה הנכונה ביותר. יצירת רכיב של ספרייה זו מאפשרת למפתחים רבים לבצע ביעילות בדיקות ולוודא שאין קריסות מערכת העלולות לקרות. שימוש חוזר בקוד מאפשר לצמצם את זמן הביצוע ובדיקות מיותרות.

אם נסתכל על כלל ספריית REACT, יתרונות הספרייה לחלוטין עולים על חסרונותיה, מה שהופך אותה לספריית תכנות חזקה וישימה. עסקים קטנים אשר הבינו את היכולת של REACT להישאר רלוונטית בשוק המתחדש ולכן משקיעות בלב שלם בטכנולוגיה הזו. בסופו של דבר, זו ספרייה שמסייעת לעסקים קטנים להשיג את מטרותיהם, להמשיך ולהישאר רלוונטיים.

רוצים להתייעץ?